logo

Başkan’dan dikkat çekici konuşma

Ak Parti İlkadım İlçe teşkilatı tarafından Derebahçe Sosyal tesislerinde düzenlenen kahvaltı toplantısında konuşma yapan katılımcıların en çarpıcı konuşmasını Ak Parti İl Başkanı Ersan AKSU yaptı.

İl başkanı Ersan AKSU selamlama yaparken Ak Parti teşkilatlarını isim isim sayıp MHP İlçe başkanı ve teşkilatlarını Cumhur İttifakı İlçe Teşkilatı olarak selamladı.

Daha sonra konuşmasına devam eden Ak Parti İl Başkanı Ersan AKSU “Teşkilatlarıma belirtmek istiyorum. Teşkilat işi memleket işidir,memleket işi gönül işidir, gönül işi Ak Parti teşkilatları ve Cumhur İttifakı olarak bizim işimizdir ” diyerek MHP teşkilatını yok sayan konuşmaya imza attı.

Daha önce Cumhur İttifakına gölge düşüren davranışlar nedeniyle görevden alınmaların yaşandığı Samsun’da ak Parti genel başkan yardımcısı Çiğdem KARAASLAN ve Milletvekili Fuat KÖKTAŞ’ın bulunduğu toplantıda bu konuşmanın yapılması siyasi kulislere bomba gibi düştü.

Ve İl başkanının belirttiği Cumhur İttifakı ilçe Başkanı ifadesinin hangi amaçla söylenip neden MHP olarak ifade edilmediği merak konusu oldu.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
614 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?