Telefon
WhatsApp
SANTRALE BİR TOKAT DAHA...
Chakra Negatif İyon Kart

BBP genel başkanımız sayın Mustafa Destici 'nin yerinde gözlemlediği mecliste ve TV programlarında sürekli gündeme getirdiği zehir santralinde mahkeme 3. Kez bilir kişi talep etti. Adalet er yada geç tecelli eder. 

Bırakın şalteri indirmeyi şalteri indirmek isteyenlere engel oldular ama Adalet ve hukuk şalter inecek dedi...

 

4 yıldır Çarşambalı Çiftçiler, Muhtarlar, Sivil Toplum Örgütleri, yi Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta ,Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve Kemal Zeybek, Saadet Partisi İl Başkanı GİK Üyesi Salih Şen, SAMKON önceki dönem Genel Başkanı ve Eski Samsunspor Kulüp Başkanı Sezgin Gümüş, avukatlarımızın özverili çalışmaları ile önceki dönem Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Hayati Tosun ,Çarşamba Çiftçiler Derneği Sözcüsü Murat Şenel , Terme Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün ve Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Erdal AVCI , Tarım Danışmanlarının topyekün vermiş oldukları mücadele sonucu Zehir Santraline Danıştay 6. Dairesi hukuken üçüncü tokadı da attı.

Bizler Büyük Birlik Partisi olarak Zehir Santrali konusunun siyaset üstü olduğunu bilinci ile zehir santralinin yapılmaması için bütün siyasi partilerimize eşit mesafede durarak geleceğimizi karartacak olan Zehir Santralinin tarım ovasına yapılmaması için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yapılmaması için bütün siyasi partilerle iş birliği yaparak konunun takipçisi olacağız.

Ne yazık ki şuan ilçe ilçe gezen Samsunlu , Çarşambalı, Termeli olduğunu iddia eden bazı siyasi parti vekilleri ve vekil adayları dört yıldır suspus olarak kimisi açıktan kimisi de arka kapıdan bu santralin Çarşamba Ovasına kurulması için destek olmuşlardır. Umarım bu yanlış kararlarından biran önce vazgeçerler ve danıştayın vermiş olduğu bu karar doğrultusunda mahkeme sonuna kadar santralin faaliyetinin durdurulması için rantiyenin yanında değil Çarşamba, Ayvacık, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme ve Samsunlu çiftçilerin yanında yer alırlar.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

vizyon vital2

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği