Telefon
WhatsApp
KAVAK SAMSUN’UN PARLAYAN YILDIZI
Chakra Negatif İyon Kart

KAVAK SAMSUN’UN PARLAYAN YILDIZI

 

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı “ Kavak Samsun’un parlayan yıldızı” dedi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, beraberinde Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve İlçe Kaymakamı Faruk Atar ile Kavak Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu. 

Kavak OSB’nin hızla büyüdüğünü söyleyen Vali Zülkif Dağlı, “Kavak Organize Sanayi gelişen yapısı ile Samsun’un parlayan yıldızı oldu. Kavak İlçemizin 5. Bölge desteklerinden de istifade ediyor olması yatırımcının ilgisini buraya çekiyor. Bölgedeki 3. Etap çalışmaları da tamamlandığı Kavak OSB artan sanayi yatırımları ve istihdam olanakları ile Samsun’un önemli bir ilçesi olacak “ dedi.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı’nın Kavak OSB’ye gösterdiği ilgi ve alakanın ilçenin sanayileşmesine büyük katkı verdiğini ifade eden Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ise “ Bugün ilçemizde Sayın Valimizi ağırladık. Organize Sanayi Bölgemizde yaptığımız bir istişare toplantısı ardından bölgede gezerek devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Halen 40 sanayi tesisinin faaliyette bulunduğu bölgemiz devam eden çalışmaların tamamlanmasıyla daha da genişleyecektir. Hedefimiz ilçemizi Samsun’un sanayi üssü yapmaktır. Bu yolda bize büyük destek veren Sayın Valimize şükran borçluyuz” diye konuştu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

vizyon vital2

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği