Telefon
WhatsApp
Gün birlik olma günü
Chakra Negatif İyon Kart

Gün birlik olma günü

 

Meydana gelen felaketten dolayı Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz, deprem bölgesinde yardıma muhtaç vatandaşlara yönelik yardım kampanyası başlattı. İlçe müdürlükleri, gençlik merkezleri ve spor salonlarına gelen yardımlar deprem bölgesine gönderilmek üzere hazırlanıyor

 

10 KENT’TE HASAR MEYDANA GELDİ

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7, Elbistan ilçesinde ise 7.6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. 10 kentte hasara neden olan depremler sonrasında binalar çöktü, çok sayıda kişi yaşamını yitirdi. Meydana gelen felaketten dolayı Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz, deprem bölgesinde yardıma muhtaç vatandaşlara yönelik yardım kampanyası başlattı. Felaket bölgesine ulaştırılmak üzere ısıtıcı, battaniye, yorgan, mont, atkı, eldiven, bebek bezi gibi malzemeler toparlanmaya başlandı.

 

YARDIMLAR TOPLANMAYA BAŞLANDI

17 ilçede bulunan Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüklerimizin yanı sıra tüm Gençlik Merkezlerimiz ile tüm spor salonlarımıza vatandaşlarımız ulaştırmak istediklerini malzemeleri göndermeye başladılar. Depremden etkilenen vatandaşlarımız için toplanan yardımlar, deprem bölgesine gönderilmek üzere hazır duruma getirilmeye başlandı. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımız için malzeme göndermek isteyenlerin Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüklerimiz, Gençlik Merkezleri’miz ve spor salonlarımıza iletilebilecekleri ifade edildi.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

vizyon vital2

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği