logo

Çiftçi; “İlkadımlılar hiç endişeniz olmasın emanetiniz emin ellerde olacaktır”

İlkadım Belediye Başkan A. Adayı Sayın Erkut ÇİFTÇİ ve çalışma arkadaşlarından Eğitim Danışmanı Sayın Serpil Larlar,Pazarlama ve Satış müdürü Sayın Özden Özkök, Gümrük Müşaviri Sayın Abdülkadir Köstek, PDR Öğretmeni Sayın Onur Sarıkaya Bey ile birlikte Samsun Çağdaş Haber Grubunu ziyaret ettiler.
MHP İlkadım Belediye Başkanlığı için aday adaylığı sürecini ve Belediye Başkanı seçildiği takdirde İlkadım ilçesinde yapacak oldukları istihdam ve kalkınma projelerini ve Belediyecilik anlayış ilkeleri hakkında gazetemize bilgiler verdi.
Bugüne kadar üretim alanında yeterli katkıyı alamayan İlkadım Belediye’sine kazandırmayı düşündükleri birçok projeyi altını çize çize anlattı.
“İlkadım’ı güzel günler bekliyor, İlkadımlılar hiç endişeniz olmasın emanetiniz emin ellerde olacaktır” diyerek konuşmasını sürdüren Sayın ÇİFTÇİ, 4 yıldan beri İlkadım’da kapı kapı gezerek sıkmadıkları el bırakmadıklarını herkes ile bir gönül bağı oluşturduklarını anlattı.
Bu çalışmaların seçim öncesine kadar hız kesmeden devam edeceğini belirterek halktan samimi anlamda destek gördüklerini de söylemeden geçmedi.
Halkın verdiği değere layık olmaya çalıştıklarını söyleyen Çiftçi, Başkan olduktan sonra da halkımız ile kucaklaşmaya devam edeceklerini söyledi.

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?