logo

Çiftçi idiialı konuştu

Erkut Çiftçi basın mensupları ile bir araya geldiği kahvaltı programında  Milliyetçi Hareket Partisi’nden İlkadım İlçesi Belediye Başkan adaylığını açıklarken aday gösterilmesi durumunda hangi projeler ile seçmenin karşısına çıkacağını açıkladı.

Çiftçi MHP’de en zor durumun aday gösterilmek olduğunu ifade ederken nedenini ise birbirinden kıymetli ve değerli adayların yarışmasını gösterdi. Çiftçi konuşmasının devamında “İlkadım ilçesinde yaşayan ve bir ilkadım’lı olarak ilçemizin bütün sorunlarını biliyoruz. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarının başında dar sokaklarımız ve trafik sorunu geliyor. İlkadım sokaklarında yaşayan vatandaşlarımızın bu sorunu ilk önce çözüme ulaştıracağımız sorunların başında geliyor. İmar planlanması ve şehircilik yapılanmasında üzülerek bir çok yanlışlık yapıldığını gördüğünü, insanların güneş görmeyen dar sokaklarda yan yana dizilmiş binalarda yaşamaya mecbur bırakıldığını söyledi. Saathane meydanının sorunlarını çözüp, Saathane meydanını sağlıklı bir hale getirip orada bulunan esnaflarımızın ve çevresinde yaşayan insanların rahat bir nefes almasını sağlayacağız. İnsanların ve hayatın içinde beraber yaşadığımız hayvanların ortak yaşam alanlarını hizmete sunacağız dedi. Daha önce tesbitini yaptığımız bazı cadde ve sokaklarımızda eğimi dik yokuşlarımızda kapalı yürüyen merdivenler yapacağız. Katlı ve yer altı Otoparkları ve pazar yerleri için hazırladığımız projeleri hemen hayata geçireceğiz” dedi.

İlkadım İlçesinin en önemli sorunlarından birisinin de işsizlik olduğunu ifade eden Çiftçi, ” Aday gösterilip seçildiğimizde İlkadımlı gençlerimizi sokak köşelerinden kurtaracak projelerimizi hazırladık. 4 buçuk yıldır bu göreve hazırlanıyoruz. Hazırladığımız projeler ile ilçemizde 5 bin kişiye iş istihdamı sağlayacağız. Bu söylediklerimiz kesinlikle hayata geçireceğimiz projeler. Vatandaşlarımız şunu bilsinler. İstihdam ve kalkınma uzmanı olarak bunları söylüyorum. İlkadım için adımların en büyüğünü atacağız emanetiniz emin ellerde olacaktır” dedi.

Share
234 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?