logo

Sevdamız Samsun Platformu ASARCIKLILAR DERNEĞI’ni ziyaret etti

Samsun’a Farkli bir değer katan Sevdamız Samsun Platformu, ziyaretlerine devam ediyor.

Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri ASARCIKLILAR DERNEĞİ’ni ziyaret etti. Platform Başkanı Nuri Seven, Samsunda yaşayan Asarcıklarin birlikte bir araya geldiği derneğinin başkanı Bayram Çevrim’e dernek çalismalarında başarılar diledi.

Platform olarak Samsun Birlik ve Beraberlik Çağrısı yapan başkan Seven Samsun icin hepimiz hep birlikte mucadele edip Samsun’umuz gelecekte daha güzel günlere taşımalıyız dedi.

Birleştirici gücü olmak için yola çıktıkların belirten Başkan Seven, “Biz asla insanları memleketlerine göre ayrıt etmiyoruz. Adımızda olduğu gibi sevdası Samsun olan, bu şehre hizmet eden, bu şehre değer veren herkesin yanındayız” dedi.
Sevdamız Samsun Platformu’nu çalışmalarından dolayı tebrik eden Asarciklilar Derneği Başkanı Bayram Çevrim , Derneklerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Oluşturduğunuz platform ve düşüncelerin çok güzel. Bizlerde güzel memleketimizin gelişmesi için üzerimize düşen her görevde variz, bizler hep birlikte olmaliyiz ve bu birlik icin her aşamada sizlerin yanindayiz, Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Share
670 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?