X 20
Bugun...



Kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.

Samsun'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne katılacak siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki incelemeler tamamlandı.

facebook-paylas
Güncelleme: 04-03-2019 17:55:17 Tarih: 04-03-2019 17:48

 Kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.

Samsun'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne katılacak  siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki incelemeler tamamlandı.

İtiraz sürecinin sona ermesinin ardından,  kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.

Kesinleşen listelere göre  Samsun'da siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ)

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Mustafa Demir (Cumhur İttifakı)

19 Mayıs: Osman Topaloğlu (Cumhur İttifakı)

Atakum: Zihni Şahin (Cumhur İttifakı)

Ayvacık: Halil Kalaycı (Cumhur İttifakı)

Bafra: Hamit Kılıç (Cumhur İttifakı)

Canik: İbrahim Sandıkçı (Cumhur İttifakı)

Çarşamba: Halit Doğan (Cumhur İttifakı)

Havza: Sebahattin Özdemir (Cumhur İttifakı)

İlkadım: Erdoğan Tok (Cumhur İttifakı)

Kavak: İbrahim Sarıcaoğlu (Cumhur İttifakı)

Ladik: Nurhan Yapıcı Özel (Cumhur İttifakı)

Salıpazarı: Halil Akgün (Cumhur İttifakı)

Tekkeköy: Hasan Togar (Cumhur İttifakı)

Vezirköprü: İbrahim Sadık Edis (Cumhur İttifakı)

Yakakent: Hüseyin Kıyma (Cumhur İttifakı)

Terme: Ali Kılıç (Cumhur İttifakı) 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP)

Alaçam: İlyas Acar (Cumhur İttifakı)

Asarcık: Şerif Kılağuz (Cumhur İttifakı) 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

Alaçam: Fuat Canbaz (Millet İttifakı)

Atakum: Cemil Deveci (Millet İttifakı)

Bafra: Kemal Bütüner

Çarşamba: Altan Karabulut (Millet İttifakı)

Havza: Mehtap Yeşilbaş (Millet İttifakı)

Tekkeköy: Tansu Çıkış

Vezirköprü: Onur Bayburtlu (Millet İttifakı)

Yakakent: Ramazan Şensoy (Millet İttifakı) 

 

İYİ PARTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Hayati Tekin (Millet İttifakı)

19 Mayıs: Ahmet Topal (Millet İttifakı)

Asarcık: Bahri Köşüş (Millet İttifakı)

Ayvacık: İsmet Çapaş (Millet İttifakı) 

Bafra: Rızvan Aksoy

Canik: Atıf Yiğit (Millet İttifakı)

Kavak: Şerif Ün (Millet İttifakı)

Ladik: İbrahim Ünsal (Millet İttifakı)

İlkadım: Necattin Demirtaş (Millet İttifakı)

Salıpazarı: Refaettin Karaca (Millet İttifakı)

Tekkeköy: Mustafa Candal

SAADET PARTİSİ (SP)

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Salih Şen

19 Mayıs: Yakup Demir

Alaçam: Ahmet Mücahid Yıldız

Asarcık: Seyitahmet Akkuş

Atakum: Serdar Şen

Ayvacık: Cengiz Keskin

Bafra: Mustafa Harman

Canik: Ali Şener

Çarşamba: Sebahattin Sancar

Havza: Şenol Tunçay

İlkadım: Şerif Altundal

Kavak: Remzi Sarak

Ladik: Yalçın Kaya Oğuz

Salıpazarı: Ali Turhan

Tekkeköy: Şükrü Yavuz

Terme: Ali Yüksel

Vezirköprü: Fahreddin Kılıç

Yakakent: Sinan Yılmaz 

 

DEMOKRAT PARTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Fethi Zeki Sayar

Alaçam: Atalay Yılmaz

Atakum: Meral Şenocak

Ayvacık: Yaşar Çakıroğlu

Bafra: Fatih Aydoğan

Canik: Ramazan Atar

Çarşamba: Dudu Öztürk

Havza: Turgay Saat

İlkadım: Mustafa Kemal Kumbasar

Kavak: Gündüz Söylemez

Salıpazarı: Nurcan Atik

Tekkeköy: Hasan Özdağ

Yakakent: Emin Şensoy

VATAN PARTİSİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Mustafa Alemdaroğlu 

DEMOKRATİK SOL PARTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Mehmet Koç

19 Mayıs: Serdar Falcıoğlu

Alaçam: Aziz Ak

Asarcık: Tarık Er

Atakum: Devrim İpekdal

Bafra: Zeynep Çiçek

Canik: Erkan Gökçen

Çarşamba: İbrahim Sağlam

Havza: Temel Terme

İlkadım: Murat Falcıoğlu

Kavak: Abdullah Haşim Öner

Ladik: Mahmut Mustafa Başaran

Salıpazarı: Yeşim Karakaya

Tekkeköy: Niyazi Odabaş

Terme: Yunus Soylu

Vezirkörpü: Murat Arabacı

Yakakent: Hasan Recai Geritabak

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Belma Nur Kartal

İlkadım: Ferdi Ak 

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Bekir Uslucan

19 Mayıs: Ali Karamahmutoğlu

Alaçam: Mahmut Durgun

Asarcık: Mustafa Kurt

Atakum: Hüsnüye Kömürlü

Ayvacık: Cemal Pala

Bafra: Sezai Şahin

Canik: Yusuf Kurt

Çarşamba: Hayri Ayan

İlkadım: Lisan Yolay

Kavak: Seydi Ahmet Erat

Ladik: Nermin Yolay 

Salıpazarı: Sadık Altay

Tekkeköy: Kamil Yenen

Terme: Suat Küçükdursun

Vezirköprü: Satılmış Gülhan

Yakakent: Bülent Küçükçakır

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

Alaçam: Haydar Yıldırım

Ayvacık: Erdal Avcı

Canik: Kemal Saral

Çarşamba: Ertan Sağlam

Salıpazarı: Mehmet Zengin

Terme: Hüseyin Ar

Vezirköprü: Fatih Ay

Yakakent: Salih Seven

BAĞIMSIZ ADAYLAR

Samsun Büyükşehir Belediyesi: Erhan Usta

Asarcık: Necip Endes

Havza: Mustafa Turhan, Mahmut Karahan

İlkadım: Şaban İşenç

Kavak: Muzaffer Candemir

Ladik: Ahmet Devlethan 

Tekkeköy: Özcan Büyük




Bu haber 562 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 24 16 2 6 38 11 54 +27
2 Galatasaray 23 13 4 6 46 24 45 +22
3 Beşiktaş 24 11 5 8 47 32 41 +15
4 Trabzonspor 23 10 7 6 40 33 36 +7
5 Atiker Konyaspor 24 8 5 11 30 25 35 +5
6 Yeni Malatyaspor 24 9 8 7 34 30 34 +4
7 Kayserispor 24 8 8 8 23 30 32 -7
8 Antalyaspor 24 9 10 5 26 36 32 -10
9 Alanyaspor 23 9 10 4 25 26 31 -1
10 Sivasspor 24 8 9 7 35 37 31 -2
11 MKE Ankaragücü 24 9 12 3 26 38 30 -12
12 Kasımpaşa 23 9 12 2 39 44 29 -5
13 Çaykur Rizespor 24 6 8 10 32 33 28 -1
14 Fenerbahçe 24 6 8 10 29 34 28 -5
15 Bursaspor 24 5 7 12 22 28 27 -6
16 Göztepe 24 8 14 2 26 33 26 -7
17 BB Erzurumspor 23 4 10 9 24 31 21 -7
18 Akhisarspor 23 4 13 6 21 38 18 -17
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 13 9 3 1 21 10 28
2 Denizlispor 12 8 2 2 24 9 26
3 Altınordu 13 7 2 4 24 9 25
4 Gençlerbirliği 11 8 2 1 21 7 25
5 Osmanlıspor FK 13 7 5 1 16 11 22
6 Adana Demirspor 12 6 3 3 21 11 21
7 Eskişehirspor 13 5 2 6 15 13 21
8 Hatayspor 12 5 2 5 16 8 20
9 Balıkesirspor Baltok 11 6 3 2 15 11 20
10 Gazişehir Gaziantep FK 12 5 4 3 17 10 18
11 İstanbulspor 11 5 3 3 19 19 18
12 Boluspor 12 4 4 4 15 12 16
13 Adanaspor 12 3 4 5 16 14 14
14 Altay 11 3 5 3 11 12 12
15 Afjet Afyonspor 11 3 5 3 15 20 12
16 Giresunspor 11 3 6 2 12 16 11
17 Elazığspor 12 2 7 3 13 19 9
18 Kardemir Karabükspor 12 0 10 2 6 28 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 12 9 1 2 30 8 29
2 Fatih Karagümrük 12 9 1 2 26 10 29
3 Tuzlaspor 12 9 2 1 30 7 28
4 Menemen Belediyespor 12 7 1 4 26 15 25
5 Sivas Belediyespor 13 7 3 3 22 16 24
6 Etimesgut Belediyespor 12 5 2 5 16 12 20
7 Kahramanmaraşspor 13 6 5 2 15 15 20
8 Pendikspor 12 4 2 6 18 15 18
9 Şanlıurfaspor 11 5 3 3 13 10 18
10 Kırklarelispor 13 4 4 5 16 15 17
11 Bandırmaspor 11 5 4 2 12 11 17
12 Zonguldak Kömürspor 12 4 3 5 10 10 17
13 Tarsus İdman Yurdu 11 4 4 3 18 22 15
14 Bak Spor 12 3 3 6 12 16 15
15 Fethiyespor 13 2 4 7 9 14 13
16 Konya Anadolu Selçukspor 11 2 3 6 17 24 12
17 Darıca Gençlerbirliği 12 3 6 3 10 18 12
18 Tokatspor 12 3 7 2 11 15 11
Takım O G M B A Y P AV
1 Nevşehir Belediyespor 12 7 1 4 27 12 25
2 Nazilli Belediyespor 11 7 0 4 23 10 25
3 Hekimoğlu Trabzon 11 7 1 3 15 7 24
4 Karaköprü Belediyespor 12 7 3 2 23 13 23
5 Şile Yıldızspor 11 7 3 1 27 13 22
6 Ergene Velimeşe 12 6 3 3 18 10 21
7 Tire 1922 11 5 0 6 15 7 21
8 Artvin Hopaspor 11 4 1 6 10 4 18
9 Silivrispor 12 5 4 3 13 8 18
10 Kozan Belediyespor 11 3 1 7 11 8 16
11 Yomraspor 11 3 2 6 11 10 15
12 Batman Petrolspor 11 4 4 3 11 14 15
13 Erzin Belediyespor 11 3 3 5 15 12 14
14 Gebzespor 12 3 4 5 12 10 14
15 Erbaaspor 11 3 4 4 14 10 13
16 Büyükçekmece Tepecikspor 11 3 6 2 10 15 11
17 Körfez Spor Kulübü 11 1 8 2 6 24 5
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 04/03/2019 Akhisarspor vs Alanyaspor
 04/03/2019 Kasımpaşa vs Trabzonspor
 08/03/2019 Sivasspor vs Yeni Malatyaspor
 09/03/2019 MKE Ankaragücü vs Bursaspor
 09/03/2019 Trabzonspor vs Akhisarspor
 09/03/2019 Medipol Başakşehir vs Fenerbahçe
 10/03/2019 Alanyaspor vs BB Erzurumspor
 10/03/2019 Çaykur Rizespor vs Kayserispor
 10/03/2019 Göztepe vs Kasımpaşa
 10/03/2019 Beşiktaş - Atiker Konyaspor Beşiktaş ligdeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  Beşiktaş yenilmez
 10/03/2019 Beşiktaş - Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Beşiktaş yenilmez
 04/03/2019 Kasımpaşa - Trabzonspor Kasımpaşa ligdeki son 6 maçını kaybetti  Trabzonspor kazanır
 04/03/2019 Akhisarspor - Alanyaspor Akhisarspor ligdeki son 8 maçında hiç kazanamadı  Alanyaspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 04/03/2019 Altay vs Balıkesirspor Baltok
 08/03/2019 Gazişehir Gaziantep FK vs Elazığspor
 09/03/2019 Giresunspor vs Boluspor
 09/03/2019 Kardemir Karabükspor vs Afjet Afyonspor
 09/03/2019 Adana Demirspor vs Osmanlıspor FK
 10/03/2019 Hatayspor vs Eskişehirspor
 10/03/2019 Balıkesirspor Baltok vs Adanaspor
 10/03/2019 İstanbulspor vs Altınordu
 10/03/2019 Gençlerbirliği vs Altay
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 06/03/2019 Şanlıurfaspor vs Manisa BBSK
 06/03/2019 Anadolu Selçukspor vs Etimesgut Belediyespor
 06/03/2019 Bandırmaspor vs Pendikspor
 06/03/2019 Darıca Gençlerbirliği vs Kırklarelispor
 06/03/2019 Fatih Karagümrük vs Bak Spor
 06/03/2019 Menemen Belediyespor vs Sivas Belediyespor
 06/03/2019 Tarsus İdman Yurdu vs Fethiyespor
 06/03/2019 Tokatspor vs Zonguldak Kömürspor
 06/03/2019 Tuzlaspor vs Kahramanmaraşspor
 10/03/2019 Kırklarelispor - Tokatspor Kırklarelispor ligde evindeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Tokatspor yenilmez
 10/03/2019 Manisa BBSK - Anadolu Selçukspor Anadolu Selçukspor ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Manisa BBSK yenilmez
 10/03/2019 Pendikspor - Şanlıurfaspor Pendikspor ligde evindeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Şanlıurfaspor yenilmez
 10/03/2019 Bak Spor - Darıca Gençlerbirliği Darıca Gençlerbirliği ligde deplasmandaki son 8 maçında hiç kazanamadı  Bak Spor yenilmez
 10/03/2019 Bak Spor - Darıca Gençlerbirliği Bak Spor ligdeki son 11 maçında hiç kaybetmedi  Bak Spor yenilmez
 10/03/2019 Kırklarelispor - Tokatspor Tokatspor ligde deplasmandaki son 12 maçında hiç kazanamadı  Kırklarelispor yenilmez
 10/03/2019 Bandırmaspor - Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu ligdeki son 8 maçında hiç kazanamadı  Bandırmaspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 06/03/2019 Artvin Hopaspor vs Silivrispor
 06/03/2019 Erzin Belediyespor vs Erbaaspor
 06/03/2019 Yomraspor vs Hekimoğlu Trabzon
 06/03/2019 Büyükçekmece Tepecikspor vs Şile Yıldızspor
 06/03/2019 Kozan Belediyespor vs Karaköprü Belediyespor
 06/03/2019 Körfez Spor Kulübü vs Ergene Velimeşe
 06/03/2019 Nazilli Belediyespor vs Gebzespor
 06/03/2019 Tire 1922 vs Nevşehir Belediyespor
 06/03/2019 Nazilli Belediyespor - Gebzespor Gebzespor ligde deplasmandaki son 8 maçında hiç kazanamadı  Nazilli Belediyespor yenilmez
 06/03/2019 Tire 1922 - Nevşehir Belediyespor Tire 1922 ligde evindeki son 11 maçında hiç kaybetmedi  Tire 1922 yenilmez
 10/03/2019 Karaköprü Belediyespor - Tire 1922 Tire 1922 ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Karaköprü Belediyespor yenilmez
 10/03/2019 Hekimoğlu Trabzon - Büyükçekmece Tepecikspor Hekimoğlu Trabzon ligdeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  Hekimoğlu Trabzon yenilmez
 10/03/2019 Erbaaspor - Körfez Spor Kulübü Erbaaspor ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Erbaaspor yenilmez
 10/03/2019 Ergene Velimeşe - Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor ligdeki son 17 maçında hiç kaybetmedi  Nazilli Belediyespor yenilmez
 10/03/2019 Şile Yıldızspor - Erzin Belediyespor Erzin Belediyespor ligde deplasmandaki son 12 maçında hiç kazanamadı  Şile Yıldızspor yenilmez
 10/03/2019 Erbaaspor - Körfez Spor Kulübü Körfez Spor Kulübü ligde deplasmandaki son 12 maçında hiç kazanamadı  Erbaaspor yenilmez
 10/03/2019 Gebzespor - Artvin Hopaspor Gebzespor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Artvin Hopaspor yenilmez
 10/03/2019 Silivrispor - Kozan Belediyespor Silivrispor ligdeki son 11 maçında hiç kazanamadı  Kozan Belediyespor yenilmez
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
HABER ARA
YUKARI YUKARI