Telefon
WhatsApp
Başkan Keser Basınla kahvaltıda buluştu
Ceren Otomotiv

Başkan Keser basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu

 

Güzel ve bereketli şehrimizin Baframızın değerli ve özverili basın mensupları Zafer Partimizin basın ile tanışma ve söyleşi programına hepiniz hoş geldiniz... 

1 ZAFER PARTİSİNİN MANİFESTOSO 

 

Zafer Partisi üretimin, kalkınmanın, işin ve zenginliğin partisidir. 

 

Zafer Partisi Türk Millleti 'nin iradesini temsil etmektedir. 

 

Zafer Partisinin Amacı: Büyük Türk Milletinin bütün mensuplarını, zengin, özgür, güvenli ve sosyal adaleti benimsemiş geleceğe güvenle bakan bir Türkiye 'de yaşatabilmektir. 

 

Zafer Partisi Türkiye'yi ATATÜRK çizgisinde Türk Milliyetçiliğini benimseyen kadroların öncülüğünde bu çöküş sürecinden çıkarmak ve yeni ZAFERLERE ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. 

 

Gücünü eşsiz, emsalsiz ve şanlı tarihinden alan Zafer Partisi, insanlığını vatan sevgisinden çalışma şevk ve heyecanımı milletine ve milletinin değerlerine duyduğu sadakatten almıştır. Milletine olan sevgiyi Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliği olarak adlandırmış ve Milliyetçiliğini siyasal faaliyetlerinde Türkiye . Cumhuriyeti 'nin bağımsız hukuka bağlı güçlü bir devlet haline getirilmesi ve milletinin refah içinde yaşaması ülküsünün politik ifadesi olarak tanımlanmaktadır. 

 

2 SÖZ DE PKKİSTAN Baframızın kıymetli basın mensupları... "Suriyeliler bombalandıkları için gelmiyor, Gelmeleri için bombalanıyor" j Genel Başkanımız İstanbul Milletvekili Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ'ında her / zaman ifadeettiği gibi; 

 

“Suriyeli Sığınmacıların dönmesini kim, neden istemiyor? Suriyeli Sığınmacıların Türkiye'ye maliyeti ne kadar? Suriyeli Sığınmacıların neden olduğu sorunlar nelerdir? SURİYELİLER BOMBALANDIKLARI İÇİN GELMİYOR, GELMELERİ İÇİN BOMBALANIYOR....

 

Değerli Basın mensupları “Türkiye bir tatil köyü değildir. İsteyenin istediği kadar kalacağı Türkiye Türklerin vatanıdır. Türk halkı bu konuda düşünürken bir gerçeği asla aklından çıkarmamalıdır. Suriyeliler bombalandıkları için Türkiye'ye gelmiyorlar, Türkiye'ye gelmeleri için bombalanıyorlar. Amaç Suriyelilerden boşalan topraklarda bir PKKistan kurmaktır. Her kim Suriyelilerin Türkiye'de kalmasını kabul ediyor ve destekliyor ise bilinçli veya bilinçsiz Suriye'nin kuzeyinde PKK terör örgütünün Amerikan ve İsrail desteğiyle bir PKKistan kurması politikasına destek veriyor demektir." 

 

3 STRATEJİK GÖÇ MÜHENDİSLİĞİ SAVAŞA SÜRÜKLENMEK İSTENEN TÜRKİYE 

 

Türk milleti Anadolu'da varlığını sürdürdüğü geçtiğimiz 1000 yılda 3 büyük tehdit ile karşılaşmıştır. Bunlardan birincisi; Türk milletini Anadolu'dan İran platosuna sürmeyi hedefleyen Haçlı Seferleri'dir. 

 

İkinci büyük tehdit 1402'de iki Türk ordusunun ve iki Türk hakanının dünya egemenliği için karşı karşıya geldikleri Ankara Savaşı'dır. 

 

Üçüncü büyük tehdit ise 1918 Mondros Mütarekesi-Sevr Antlaşması ile ortaya çıkan durumdur. Varlığına yönelik bu 3 büyük tehdidi büyük bedeller ödeyerek atlatan Türk milleti, günümüzde her zamankinden daha tehlikeli ve organize bir tehditle karşı karşıyadır. Bu yeni ve sinsi tehdidin adı “Stratejik Göç Mühendisliği “dir. 

 

Stratejik göç askeri güç kullanımına, kazanç vaadinden finansal Teşviklere, hatta normalde kapalı olan sınırların açılıp basitçe geçişin kolaylaştırılmasına uzanan geniş bir skalayı mühendisliği konusunda çalışmalar yapan Kelly M. Greerhill stratejik göç mühendisliğini şöyle tanımlamaktadır: “Stratejik göç mühendisliği tabiri, devletler ya da devlet dışı aktörler tarafından, belli bir bölgede yaşayan nüfusun güçlendirilmesi, zayıflatılması ya da muhtevasının değiştirilmesini sağlayan yollarla, askeri ve siyasi amaçlar dâhilinde kasti şekilde yaratılmış iç ve dış göçleri ifade ediyor... Mühendislik eseri göçleri yaratan araçlar, tehditten kapsıyor.” 

 

Suriye'de başlayan iç savaş sonrasında Türkiye'ye göç eden Suriyeli sığınmacı sayısı (kayıtlı/kayıtsız) bugün 8 milyondur. 

Bu sayıya Asya ve Orta Doğu'dan gelen 2 milyon diğer yabancıları da eklediğimizde 10 milyon olmaktadır. Bu sayı Türkiye nüfusunun yaklaşık 7010'unu teşkil etmektedir. Stratejik bir göç mühendisliği ürünü olan Türkiye'deki “Suriyeli sığınmacılar sorununun, Anadolu'da kesintisiz 1000 yıldır yaşayan Türk milletinin varlığını hangi boyutta tehdit ettiğini ve bu sorunun nasıl çözüleceğinin reçetesi bu gün Zafer Partisi politikalarındadır. 

 

4. TARIM POLİTİKALARI - ALIM GARANTİLİ ÜRETİM Değerli basın emekçisi arkadaşlarım... 

 

Türk tarımını bitirdiler. Türkiye'nin önümüzdeki dönemde en büyük meselelerinin başında kıtlık ile mücadele geliyor. Bunu aşmak için Zafer Partisi gübre, tohum ve mazotta büyük destek verecek. 

 

Zafer Partisi tarımda büyük dönüşümü başlatacak. Çiftçimize tohum ve gübre maliyetinin altında verecek, mazotta ÖTV ve KDV'yi kaldırıp, bu fiyat üzerinden bir indirim daha yapacağız! Üstelik tüm çiftçilerimize ürettiği mahsul için alım garantisi vereceğiz! Köyler canlanacak. 

 

5. İŞSİZLİK 

 

Bu gün vatanın her köşesinde “ 30' lara ulaşan genç işsizlik ayağımızdaki prangadır. Zafer partisi olarak önceliğimiz, Türk Gençlerinin kendi vatanında, her alanda, geleceğe umutla bakmasını sağlamaktır. İnsanı merkeze alan bir ekonomi anlayışıyla “GENÇ İŞSİZLİK" problemini çözmek ana hedefimiz olacaktır. 

 

ULUSAL VE YEREL BASINDAKİ AMBORGO 

 

Değerli basın mensupları hepimizin mağduriyeti günümüzdeki hem iktidar hem de SARI MUHALEFETİN uyguladığı basına ambargo konusudur. 

 

Partimiz Genel Başkanımız ve kadrosu ile Türk Siyasetinin gündemini belirlerken sarı muhalefet ve iktidar kadar kamuoyunda yer bulamıyor. Bunun başlıca sebepleri, medyanın büyük bölümünün iktidar ve sarı muhalefetin arasında paylaşılmış olmasıdır. Aynı zamanda partimizin oy potansiyelinin farkında olmalarıdır. Dileriz medya kuruluşları temel ilkeleri olan şeffaflık ve eşitlik ilkelerini kısa sürede hatırlar, 

 

Hakan KESER 

Zafer Partisi Bafra İlçe Yönetimi 

 

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

vizyon vital2

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 İBFK  M.Başakşehir 1 1 0 3
2 ALNY  Alanyaspor 1 1 0 3
3 TS  Trabzonspor 1 1 0 3
4 ADS  Adana Demir. 1 1 0 3
5 BJK  Beşiktaş 1 1 0 3
6 GS  Galatasaray 1 1 0 3
7 FB  Fenerbahçe 1 0 0 1
8 ÜMR  Ümraniyespor 1 0 0 1
9 SVS  Sivasspor 1 0 0 1
10 GFK  Gaziantep FK 1 0 0 1
11 KON  Konyaspor 1 0 0 1
12 MKE  Ankaragücü 1 0 0 1
13 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
14 GRS  Giresunspor 1 0 1 0
15 ANT  Antalyaspor 1 0 1 0
16 KYS  Kayserispor 1 0 1 0
17 FKGK  Karagümrük 1 0 1 0
18 İST  İstanbulspor 1 0 1 0
19 KSM  Kasımpaşa 1 0 1 0
20
21

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği