Bugun...



Aziz atık Fen Lisesi Matematik Olimpiyatlarında ev sahipliği yaptı

Ev sahipliğini ilkadım Aziz atık Fen Lisesi Müdürlüğü'nün yapmış olduğu Karadeniz Bölgesi ortaokullar arası Matematik Olimpiyatı Başarılı bir şekilde tamamlandı.

facebook-paylas
Tarih: 15-04-2019 09:10

Aziz atık Fen Lisesi Matematik Olimpiyatlarında ev sahipliği yaptı

Ev sahipliğini ilkadım Aziz atık Fen Lisesi Müdürlüğü'nün yapmış olduğu Karadeniz Bölgesi ortaokullar arası Matematik Olimpiyatı Başarılı bir şekilde tamamlandı. 

Milli mücadelenin  Yüzüncü Yıl etkinlikleri  ve  Samsun Maarif hareketi kapsamında 13 14 Nisan tarihlerinde yapılan etkinliğe Samsun'un yanında Ordu Giresun Amasya ve Kastamonu illerinden katılan 23 Okul 68 öğrenci ve 25 öğretmen katıldı.

13 Nisan tarihinde başlayan etkinlik kapsamında çevre illerden gelen misafir öğrenci ve öğretmenler Samsun Kent Müzesi, Bandırma Vapuru, Panorama Müzesi, Batı Park ve Amazon Müzesi gibi  Samsun'un tarihi yerleri gezdirilerek Samsun'un  tanıtımı yapılmıştır

Ayrıca samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün hazırlamış olduğu 4007 Tübitak bilim şenliği TÜYAP Fuar alanında gezilmiş ve öğrencilerin orada hazırlanmış olan proje ve etkinliklere katılımı sağlanmıştır. 14 Nisan pazar günü katılım sağlayan öğrenciler olimpiyat sınavına girmiş olup 14.30 da ödül töreni hazırlanmıştır. Ödül törenine İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe şube müdürleri Cuma Arpacı ve Kenan Keskin katılmıştır.

İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe konuşmasında böyle bir organizasyonun öğrenciler arasında kaynaşmayı sağladığı öğrencilerin moral ve motivasyonunu yükselttiğini bu etkinlikteki asıl amacın öğrencilerin yarıştırılması değil öğrencilerin sosyalleşmesini sağlamak olduğunu belirtti.

Ayrıca yarışmaya katılan öğretmen ve öğrenciler arasında bilgi ve Fikir alışverişi sağlandığını ve herkesin kazandığını ifade etti açılış konuşmasını yapan Musa Bayar çevre illerden gelen misafir öğrenci ve öğretmenleri ağırlamaktan Mutlu ve gururlu olduklarını belirterek etkinliğin matematiğe olan ilgi ve alakanın artması için bu tür etkinlikleri önümüzdeki yıllarda daha geniş kapsamlı yapmayı planladıklarını açıkladı olimpiyat sonunda İlkadım  şehit Burak Zor İmam Hatip Ortaokulu 3 Kavak  Merkez Şehit İlhan Kusan Ortaokulu 2.  İlkadım  Baruthane Ortaokulu birinci olmuştur. Dereceye giren okullara çeşitli ödüller ve belgeleri takdim edildi. Ayrıca programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür belgeleri takdim edildi.




Bu haber 1008 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Sivasspor 7 3 1 3 12 7 12 +5
3 Trabzonspor 7 3 1 3 13 9 12 +4
4 Konyaspor 7 3 1 3 10 6 12 +4
5 Fenerbahçe 7 3 2 2 11 7 11 +4
6 İstanbul Başakşehir 7 3 2 2 12 9 11 +3
7 Antalyaspor 7 3 2 2 9 9 11 0
8 Gaziantep FK 7 3 2 2 12 13 11 -1
9 Yeni Malatyaspor 7 3 3 1 16 10 10 +6
10 Galatasaray 7 2 1 4 6 6 10 0
11 Göztepe 7 2 2 3 6 5 9 +1
12 Beşiktaş 7 2 3 2 10 12 8 -2
13 Denizlispor 7 2 3 2 6 8 8 -2
14 Çaykur Rizespor 7 2 3 2 6 11 8 -5
15 MKE Ankaragücü 7 2 3 2 6 11 8 -5
16 Kasımpaşa 7 2 4 1 7 11 7 -4
17 Gençlerbirliği 7 0 4 3 6 12 3 -6
18 Kayserispor 7 0 4 3 7 14 3 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Hatayspor 7 4 1 2 10 5 14 +5
3 Balıkesirspor 7 4 2 1 11 8 13 +3
4 Akhisarspor 7 4 2 1 9 6 13 +3
5 Fatih Karagümrük 7 3 1 3 12 8 12 +4
6 Altay 7 3 1 3 11 9 12 +2
7 Bursaspor 7 4 3 0 11 11 12 0
8 Keçiörengücü 7 2 0 5 5 3 11 +2
9 İstanbulspor 7 2 1 4 12 11 10 +1
10 BB Erzurumspor 7 3 3 1 7 7 10 0
11 Adana Demirspor 7 2 1 4 8 4 10 +4
12 Osmanlıspor FK 7 3 3 1 9 10 10 -1
13 Menemenspor 7 2 4 1 5 11 7 -6
14 Adanaspor 7 1 3 3 10 12 6 -2
15 Altınordu 7 1 4 2 8 9 5 -1
16 Giresunspor 7 1 4 2 6 13 5 -7
17 Boluspor 7 0 5 2 5 11 2 -6
18 Eskişehirspor 7 1 5 1 8 14 2 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 6 5 0 1 20 6 16 +14
2 Samsunspor 6 4 0 2 14 4 14 +10
3 Yeni Çorumspor 6 4 2 0 6 5 12 +1
4 Tarsus İdman Yurdu 6 4 2 0 8 9 12 -1
5 Hekimoğlu Trabzon 6 3 1 2 13 10 11 +3
6 Afjet Afyonspor 6 3 2 1 11 5 10 +6
7 Pendikspor 6 3 2 1 8 6 10 +2
8 Zonguldak Kömürspor 6 3 2 1 6 4 10 +2
9 Kırklarelispor 6 2 1 3 6 8 9 -2
10 Sarıyer 6 2 2 2 3 5 8 -2
11 İnegölspor 6 2 3 1 6 5 7 +1
12 Gümüşhanespor 6 2 3 1 7 9 7 -2
13 Sancaktepe Bld 6 2 4 0 7 7 6 0
14 1922 Konyaspor 6 2 4 0 5 8 6 -3
15 Başkent Akademi FK 6 1 3 2 8 9 5 -1
16 Hacettepe Spor 6 1 4 1 3 14 4 -11
17 Amed Sportif 6 0 3 3 2 7 3 -5
18 Şanlıurfaspor 6 0 5 1 0 12 11 -12
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 6 4 0 2 10 4 14 +6
2 Karaköprü Belediyespor 6 4 0 2 6 1 14 +5
3 Serik Belediyespor 6 4 1 1 12 6 13 +6
4 24 Erzincanspor 6 3 1 2 9 4 11 +5
5 Çatalcaspor 6 3 1 2 8 5 11 +3
6 Şile Yıldızspor 6 3 2 1 6 4 10 +2
7 Buca FK 6 3 2 1 9 8 10 +1
8 Düzcespor 6 2 2 2 4 4 8 0
9 Kızılcabölükspor 6 2 2 2 8 9 8 -1
10 68 Aksaray Belediyespor 6 2 3 1 5 5 7 0
11 Yeni Orduspor 6 1 1 4 2 3 7 -1
12 Çankaya FK 6 2 3 1 4 6 7 -2
13 Sultanbeyli Bld. 6 1 2 3 4 6 6 -2
14 Yomraspor 6 1 2 3 2 4 6 -2
15 Silivrispor 6 1 3 2 4 5 5 -1
16 Erzin Spor Kulübü 6 1 3 2 3 7 5 -4
17 Tokatspor 6 0 5 1 4 10 1 -6
18 Manisaspor 6 0 4 2 1 10 4 -9
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Galatasaray vs Sivasspor
 19/10/2019 Antalyaspor vs Gençlerbirliği
 19/10/2019 İstanbul Başakşehir vs Göztepe
 19/10/2019 Trabzonspor vs Gaziantep FK
 19/10/2019 MKE Ankaragücü vs Beşiktaş
 20/10/2019 Kayserispor vs Kasımpaşa
 20/10/2019 Alanyaspor vs Çaykur Rizespor
 20/10/2019 Denizlispor vs Fenerbahçe
 21/10/2019 Konyaspor vs Yeni Malatyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Akhisarspor vs Eskişehirspor
 19/10/2019 Hatayspor vs Adana Demirspor
 19/10/2019 Bursaspor vs Ümraniyespor
 19/10/2019 Menemenspor vs BB Erzurumspor
 20/10/2019 Keçiörengücü vs Balıkesirspor
 20/10/2019 Boluspor vs Giresunspor
 20/10/2019 Adanaspor vs İstanbulspor
 20/10/2019 Altınordu vs Altay
 21/10/2019 Fatih Karagümrük vs Osmanlıspor FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 09/10/2019 Bayburt Özel İdare Spor vs Bodrumspor
 09/10/2019 Elazığspor vs Kardemir Karabükspor
 09/10/2019 Van Spor vs Uşak Spor
 09/10/2019 Etimesgut Belediyespor vs Ankara Demirspor
 09/10/2019 Kastamonuspor 1966 vs Kahramanmaraşspor
 09/10/2019 Kırşehir Belediyespor vs Bandırmaspor
 09/10/2019 Eyüpspor vs Ergene Velimeşe
 09/10/2019 Tuzlaspor vs Niğde Anadolu FK
 09/10/2019 Sakaryaspor vs Sivas Belediyespor
 13/10/2019 Niğde Anadolu FK - Kırşehir Belediyespor Niğde Anadolu FK ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Kırşehir Belediyespor yenilmez
 13/10/2019 Bandırmaspor - Sakaryaspor Sakaryaspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Bandırmaspor yenilmez
 13/10/2019 Bandırmaspor - Sakaryaspor Bandırmaspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Bandırmaspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 09/10/2019 Karaköprü Belediyespor vs Kızılcabölükspor
 09/10/2019 Yeni Orduspor vs Tokatspor
 09/10/2019 Çankaya FK vs Manisaspor
 09/10/2019 Düzcespor vs Sultanbeyli Bld.
 09/10/2019 Erzin Spor vs 68 Aksaray Belediyespor
 09/10/2019 Serik Belediyespor vs Artvin Hopaspor
 09/10/2019 Silivrispor vs Yomraspor
 09/10/2019 Şile Yıldızspor vs 24 Erzincanspor
 09/10/2019 Buca FK vs Çatalcaspor
 13/10/2019 Tokatspor - Serik Belediyespor Tokatspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Serik Belediyespor yenilmez
 13/10/2019 Manisaspor - Erzin Spor Manisaspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Erzin Spor yenilmez
 13/10/2019 Manisaspor - Erzin Spor Erzin Spor ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Manisaspor yenilmez
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
HABER ARA
YUKARI YUKARI